Prezentacja Thermomix

Prezentacja jest najlepszym sposobem na poznanie urządzenia Thermomix. W celu nabycia urządzenia, najlepszą opcją jest skontaktowanie się z przedstawicielem handlowym firmy Vorwerk. Jeżeli jesteś zainteresowany/a zakupem, umów się na niezobowiązującą i bezpłatną prezentację Thermomixa w Twoim domu w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dzięki prezentacji poznasz dokładnie możliwości urządzenia. Zobaczysz jak działa, jakie dania można w nim przygotować oraz w jaki sposób go wyczyścić. Prezentacja jest darmowa i niezobowiązująca. Zadaniem przedstawiciela jest przedstawienie nam oferty. To od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na zakup czy nie.

Prezentacja thermomix – jak się na nią przygotować

Przygotowanie prezentacji leży po stronie przedstawiciela handlowego. Jedynie co musisz przygotować ze swojej strony, to miejsce na postawienie urządzenia, oraz kawałek blatu gdzie będzie można obrabiać produkty. Jedna z rzeczy, które mogą ucieszyć przedstawiciela, to jeżeli zaprosisz dodatkowych gości. Każdy potencjalny klient jest na wagę złota. Może się zdarzyć, że przedstawiciel poprosi o przygotowanie kilku produktów, np. oleju czy mleka.

Produkty takie jak mięso czy warzywa, są zazwyczaj przygotowywane już w domu. Mięso jest zamarynowane, warzywa obrane i pokrojone. Wystarczy je tylko wsypać do urządzenia według kroków w przepisie i mamy gotowe danie.

Kiedy mamy do czynienia z Thermomixem po raz pierwszy, nie raz możemy napotkać jakiś problem gdy coś pójdzie nie tak. W tym wypadku kontakt z przedstawicielem handlowym jest niezwykle ważny, ponieważ może on wspomóc nas radą i udzielić cennych wskazówek.
Często przedstawiciele handlowi prowadzą swoje strony w mediach społecznościowych, gdzie podpowiadają z których przepisów warto skorzystać w pierwszej kolejności.


Podczas prezentacji opowiem Ci historię powstania urządzenia, objaśnię wszystkie jego funkcje, oraz wytłumaczę w jaki sposób się go obsługuje. Zapoznam Cię również z platformą Cookidoo oraz odpowiem na wszystkie pytania (m.in o cenę) dotyczące urządzenia. Prezentacja trwa około 2-2,5 godziny i przez ten czas poznasz możliwości urządzenia oraz spróbujesz pysznych potraw jakie dla Ciebie przygotuję.
Jeżeli po prezentacji zdecydujesz się kupić Thermomix, to dopełnimy formalności i urządzenie zostanie u Ciebie.


Jeżeli mieszkasz na terenie województwa Dolnośląskiego i Opolskiego lub w okolicy 150 km od Wrocławia, prezentacja Thermomix w Twojej kuchni jest możliwa. W pozostałych przypadkach kwestia dojazdu pozostaje do uzgodnienia.

Zapraszam do kontaktu


Facebook
Pinterest
Instagram
Tiktok