Cena Thermomix

Thermomix i cena jaką należy za niego zapłacić nie jest duża, w porównaniu do wygody i oszczędności czasu jaką zapewnia urządzenie. Dzięki Thermomixowi możesz przygotować ogromną ilość potraw, zaczynając od prostych przepisów, aż po posiłki składające się z wielu dań.


Kto powinien zdecydować się na kupno Thermomixa ?

Thermomix jest to idealny wybór dla każdego, kto lubi gotować. Urządzenie TM6 pozwala przygotować różne wykwintne dania, bez konieczności spędzania w kuchni dużej ilości godzin. Dzięki niemu szybko przygotujesz sos, ugotujesz zupę, warzywa lub mięso na parze czy upieczesz ciasto. Jest to także idealny sprzęt dla osób, które nie potrafią zupełnie gotować. Instrukcje wydawane przez robota prowadzą krok po kroku jak przyrządzić dany przepis, dzięki czemu nawet największy amator jest w stanie samodzielnie przygotować prawdziwą ucztę.

Urządzenie Thermomix mogą nabyć nie tylko osoby indywidualne, ale również firmy. Sprawdzi się ono bardzo dobrze w barach czy restauracjach, co znacznie skróci przygotowanie wielu potraw.

Cena thermomix

Jaka jest cena urządzenia Thermomix ?

Jest to chyba najważniejsze pytanie jakie zadaje sobie każdy z was.
Obecna wersja Thermomixa jaka jest w sprzedaży to TM6. Cena jaką trzeba za niego zapłacić jest z góry określona przez producenta i na obecną chwilę wynosi 6455 zł.

Za sprzęt możesz zapłacić na jeden z trzech możliwych sposobów:

  • kartą lub przelewem bankowym
  • gotówką
  • poprzez raty z oprocentowaniem ok 0,7% w skali miesiąca.

Dzięki możliwości kupna na raty, nie musisz posiadać w ręku całej potrzebnej kwoty. Jest to jednocześnie bardzo dobra wiadomość dla osób, które wstrzymują się z zakupem ze względów finansowych.

Podczas składania zamówienia, klient ma możliwość wybrania opcji usługi nieodpłatnej naprawy (UNN) za 499zł. Dzięki niej po upływie 2-letniej gwarancji, przez kolejne 3 lata można dokonywać bezpłatnego serwisu sprzętu.

Thermomix jest dostępny tylko i wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej. Oznacza to że nabyć go można tylko i wyłącznie od oficjalnego przedstawiciela handlowego. Taka opcja daje nam gwarancję zakupu ze sprawdzonego źródła oraz zapewnia opieką po-sprzedażową.
Przed zakupem możesz zaprosić mnie do swojego domu, w celu przeprowadzenia bezpłatnej i do niczego nie zobowiązującej prezentacji. Na spotkaniu poznasz możliwości sprzętu i jeżeli zdecydujesz się na zakup możemy od razu dopełnić formalności.


Co jeszcze może zaproponować przedstawiciel ?

Oprócz kupna samego urządzenia Thermomix TM6 w cenie 6455 zł, możesz zakupić u przedstawiciela następujące urządzenia:

  • Thermomix sensor

Facebook
Pinterest
Instagram
Tiktok